bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#222Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 180 / 220 -
#405Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#698BuragoVier antieke sportwagens. Drie Mercedes, één Bugatti. Schaal 1/18.
Four antique sports cars. Three Mercedes, one Bugatti. Scale 1/18.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180