#475Een 18 kt witgouden ring bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en onyx.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.08 ct. and onyx.No longer availableDim. 3,94 g m: 55.Estimate: € 350 / 450 -
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#611“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
"Jesus Christ". A solid wooden sculpted bust depicting the son of God. African work.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een beeld in zamak van een adelaar gezeten op een rots. Tevens een zakhorlogehouder. Toegevoegd een goudkleurige zakhorloge met opschrift Sogel quartz.
A zamak sculpture of an eagle perched on a rock, also serving as a pocket watch holder. Included is a gold-colored pocket watch inscribed with Sogel quartz.No longer availableDim. h 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
#240Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple.No longer availableDim. L:41 cmEstimate: € 80 / 120