#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
"Jesus Christ". A solid wooden sculpted bust depicting the son of God. African work.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#50Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,45 g m: 56.Estimate: € 600 / 700 -
#618Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. 78 x 51 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Church in Knokke." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#661Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Karl Tutter Hutchenreuter“3 Putti”. Een wit porseleinen Art Deco beeldje, onderaan gemerkt en gesigneerd. Karl Tutter voor Hutschenreuter.
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100