#680Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#383Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A set of 3 Satsuma porcelain vases, including 1 covered vase. All adorned with figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 30-32 cmEstimate: € 60 / 90 -
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#120Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct.No longer availableDim. 7,33 g m: 54.Estimate: € 1700 / 1900 -
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#96Een Mid-Century design houten plantenstandaard met 12 meerkleurig formica plateau’s. Stijl Expo Brussel ‘58.
A Mid-Century design wooden plant stand with 12 multicolored formica shelves. Expo Brussels '58 style.No longer availableDim. 93 x 77 cmEstimate: € 200 / 250 -
#636Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300