#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#519Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.61 ct.No longer availableDim. 5,42 g m: 53.Estimate: € 1000 / 1200 -
#671“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
"2 Dalmatians". A pair of porcelain Staffordshire crackle figurines.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#601“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand.No longer availableDim. 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
A midcentury sideboard in rosewood veneer on chrome legs with 4 doors. Circa 1960.No longer availableDim. h 86 x 245 x 46 cmEstimate: € 400 / 600