#477Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
#374Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#263Arthur PeppeEen vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
#386Een modernistisch ladekastje met veelkleurige laden en verschillende handvatten.
A modernist chest of drawers with multicolored drawers and various handles.No longer availableDim. h 105 x b 86 x d 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#685WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60