#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
'Figure Farmer', a lithograph in a wooden frame, signed Van Damme at the bottom.No longer availableDim. h 53 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150