#643Een lot vintage fotografische toestellen, bestaande uit een Kodak instamatic, 2 boxcamera’s waaronder een Zeiss Ikon Box Tengor, een Olympus OM-1 met 2 extra lenzen en toebehoren.
A lot of vintage photographic equipment, consisting of a Kodak Instamatic, 2 box cameras including a Zeiss Ikon Box Tengor, an Olympus OM-1 with 2 additional lenses and accessories.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#343August Snieders“Antwerpen in brand”. Een lot van 3 boeken.
"Antwerp on fire." A lot of 3 books.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
A set of 8 silver-plated pieces for the festive table, marked Maestri, consisting of 2 butter dishes, 2 round dishes with lids, a cake dish with glass, a sauce boat, a deep dish, and a shallow dish.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#479Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200