#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#663Een lot van drie geslepen kristallen voorwerpen, een vaasje en kommetje rood in de massa, en een groen vaasje. We voegen er een gegoten kelk aan toe, rood in de massa.
A lot of three cut crystal objects, a vase and bowl in red, and a green vase. We are adding a molded red goblet to it.No longer availableDim. H: 5.5-25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een oude zilveren beker, 70 gram, gedateerd 1833.
An old silver cup, 70 grams, dated 1833.No longer availableDim. h 7.3 x Ø 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#383Photogravure De Schutter NV“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120