Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 1 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.
Dim. 2,58 g
SKU: 1912230180.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 1000 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #257

    Een lot van 2 verzilverde stukken voor de feestdis, een wijnkoeler voor 2 flessen en een grote ovalen cloche.

    A lot of 2 silver-plated pieces for the festive table, a wine cooler for 2 bottles, and a large oval cloche.
    No longer available
    Dim. 22 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #22
    J. Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.

    “Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #274
    Alexander Tielens

    “Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farmyard." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501
    Fritz Klimsch

    Een porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.

    A porcelain sculpture of a crouching, naked young woman, designed in 1936 by the German sculptor Fritz Klimsch.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #115
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.

    A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kg
    Estimate: € 400 / 600
  • #314
    Bernard Debbaut

    “Portret man met baard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1978. Verso label.

    "Portrait of a man with a beard." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1978 at the bottom. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415
    Taschen

    Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.

    A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #165
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.
    No longer available
    Dim. h 46 x Ø 26 cm 12 kg
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #345
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #441

    Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.

    A lot of 2 Chinese porcelain famille rose vases with various figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 18cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More