#633StaffordshireEen paar porseleinen Staffordshire hondjes.
A pair of porcelain Staffordshire dogs.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#70Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 600 / 700 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#262Marie Oosterley“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 39 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
"Girl in the doorway." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 32cmEstimate: € 100 / 200