#173Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#648Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#620Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 650 / 750 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#506GhoumEen Perzisch handgeknoopt Ghoum tapijt. Kashan moskeetekening met typerend Ghoumbloempje. Met certificaat.
A Persian hand-knotted Ghoum carpet. Kashan mosque design with characteristic Ghoum floral motif. With certificate.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 250 / 350 -
#172A. Schmidt“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.No longer availableDim. 38 x 29cmEstimate: € 200 / 300