#36Een ovalen eikenhouten bijzettafel met inlegwerk in de rand en een rood marmeren blad.
An oval oak side table with inlay work in the edge and a red marble top.No longer availableDim. 78 x 79 x 60Estimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350 / 450 -
#245Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#482Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.
#332Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#398HergéVier albums van Tintin. L’ile noir, Le lotus bleu, Le secret de la licorne en Au pays de l’or noir.
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
A lot of 50 Suske & Wiske comic strips. Various sizes, editions, and years.No longer availableEstimate: € 75 / 125