#542Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
A 20-piece glass dinnerware set, consisting of cups and saucers, bowls, and candle holders, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#411Een lot van 7 blauw-witte Chinese kommen en schaaltjes waarvan 1 schaaltje met een haarlijnscheurtje.
A lot of 7 blue and white Chinese bowls and dishes, including 1 dish with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#651Een ongeopende doos suiker uit Tienen. ‘Dubbel geraffineerd’. Jaren ‘40. We voegen er een ongeopende ‘Sunlight’ zeep (met waarborg van 200.000 frank!) uit dezelfde periode.
An unopened box of sugar from Tienen. "Double refined". 1940s. We are also including an unopened "Sunlight" soap (with a guarantee of 200,000 francs!) from the same period.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#428HergéVier oude albums van Kuifje, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo waarvan de laatste een recentere uitgave.
A lot of 4 old Tintin books, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo, with the last one being a more recent edition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#327Morris, Goscinny e.a.Een lot van 35 Lucky Luke’s waaronder een reeks uit de jaren 60.
A lot of 35 Lucky Luke comics, including a series from the 60s.No longer availableEstimate: € 40 / 60