#99Franklin Mint‘Roman De La Rose’ een gobelin wandkleed door Anne Aknin voor Franklin Mint.
"Roman De La Rose" a tapestry wall hanging by Anne Aknin for Franklin Mint.No longer availableDim. h 117 x b 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#655Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#71Jan CockxPeriod: °1930Een groen keramisch vaasje met kleine schilferschade aan de voet, onderaan getekend Jan Cockx.
A green ceramic vase with small chips at the base, signed Jan Cockx at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350 / 450 -
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300