#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.
"t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#343August Snieders“Antwerpen in brand”. Een lot van 3 boeken.
"Antwerp on fire." A lot of 3 books.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#36Een ovalen eikenhouten bijzettafel met inlegwerk in de rand en een rood marmeren blad.
An oval oak side table with inlay work in the edge and a red marble top.No longer availableDim. 78 x 79 x 60Estimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.
An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 900 / 1000 -
#262Marie Oosterley“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 39 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464The Keith Haring Foundation.“Pinocchio”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 11 / 150.
"Pinocchio". Lithograph. Signed in ink and dry stamped K. Haring in the plate and numbered 11 / 150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220