#458KeramisEen art-deco schaal gemerkt Keramis met decornummer D.2845.
#600Een 18 kt witgouden spiraalvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold spiral ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#677Een paar polychroom biscuit beeldjes van twee romantische dames met lichtgroene kleding met bloemen.
A pair of polychrome biscuit figurines of two romantic ladies wearing light green clothing with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120