#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#652“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350 / 450 -
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
#591Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50