#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#687Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57.
#307Een groot lot bestaande uit stafkaarten, religieuze en culturele teksten en gravures, en documentatie betreffende paardenhandel.
A large lot consisting of topographic maps, religious and cultural texts and engravings, and documentation related to horse trading.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#200Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#623Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220