#450Een 18 kt geelgouden hanger bezet met drie briljantjes en drie grote zoetwaterparels.
An 18 kt yellow gold pendant set with three brilliant-cut diamonds and three large freshwater pearls.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 280 / 350 -
#245Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#463Een terracotta hoofd op sokkel, Nok.
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder.No longer availableDim. l 24 cmEstimate: € 80 / 120