#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
A gilded wrought-iron chandelier, adorned with porcelain flowers.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#536NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
A hand-knotted Persian carpet, marked Sino-Naïn in silk on silk. High knot density with elaborately detailed Shah Abbas design, lotus flowers, and vines. With certificate.No longer availableDim. 280 x 180cmEstimate: € 600 / 800 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
A mirror with a smaller mirror on top in a polychrome porcelain frame. Vintage look, multicolored decorated with roses and putti.No longer availableDim. 75 x 48cmEstimate: € 250 / 300 -
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.No longer availableDim. h 57 x b 42 cmEstimate: € 120 / 180