Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

Un masque africain en bois et herbe séchée.
Dim. l: 30 cm
SKU: 1906180681.
Categories: Afrikaans, Beeld.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #681
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #708

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.

    Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #702
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #651

    Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.

    Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #440

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #173
    Coustou

    “Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #469

    Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.

    Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #792

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.

    Un chevalet en bois, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #720

    Een mahoniehouten kuipfauteuil in regencestijl met drie bijpassende voetbankjes.

    Un fauteuil de style Régence, avec trois repose-pieds assortis.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #449

    “The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.

    ”The Beatles solo”. Quatre volumes, couvertures en tissu. Ed. Librero, 2013.
    No longer available
    Estimate: € 42 / 48
  • #14
    Jean Gilles

    “Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.

    ”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 21,50 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #774
    Val St. Lambert

    Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.

    Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #250

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #596

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #745

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persan en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11
    Val Saint Lambert

    Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.

    Vase en cristal coloré vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #220

    “Krugerrand”. Een 22 karaats geel gouden munt. Zuid-Afrika. 1977. Fine gold. 1 0Z. In afgesloten hoesje.

    ”Krugerrand”. Une pièce en or jaune 22 ct. Afrique du Sud, 1977. Or fin. 1 OZ. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 35,15 g Ø 3 cm
    Estimate: € 700 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More