Other lots in this auction
-
#251Een schommelpaard van gelakt hout.
Un cheval à bascule en bois peint.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 160 -
#223Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 140 -
#364Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#331ScailmontEen vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#217Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190 / 210 -
#181Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#90Een 18 karaats geel gouden ketting en twee 18 karaats geel gouden armbandjes, één ervan met hartjes.
Une chaîne en or jaune 18 carats et deux bracelets en or jaune 18 carats, un avec des coeurs.No longer availableDim. 9,74 gEstimate: € 300 / 350 -
#206Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#194Vital De GronckelPeriod: 1820-1890“Terugkeer naar de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Retour à la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 84 x 104 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#253Een metalen beeld op marmeren sokkel met voorstelling van een kruisdragende Christus.
Une statue en métal sur un socle en marbre représentant un Christ portant une croix.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380

