Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.

Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.

An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.
Dim. 45cm
SKU: 2609230103.
Categories: Beeld, Design/vintage, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #564

    Een paar Empire bronzen kandelaars in de vorm van Sfinxen op zwart marmeren sokkels.

    A pair of Empire bronze candlesticks in the shape of Sphinxes on black marble bases.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #117

    Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.

    A large lot of Fleischmann consisting of a locomotive + tender and 22 wagons, all in original packaging, 11 wagons without packaging, 2 starter sets, a large lot of tracks, some in original packaging and some loose, 2 transformers, and another lot of houses and buildings. HO scale.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #457
    Splia Irena

    Een Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.

    A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.
    No longer available
    Dim. h 37 Ø20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #528

    Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.

    Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.
    No longer available
    Dim. 110 x 37 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #423

    Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.

    A Marklin HO locomotive, BR204, 3449, Hamo 8349 in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    A. Rolle

    “Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.

    "Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #660

    Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.

    A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #451

    Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.

    A Chinese porcelain laughing buddha, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549
    Louis Halflants
    Period: 1898-1984

    “Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Children at the breakfast table". A painting, pastel on canvas. Signed and dated 1931 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 80 x 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #81

    Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    No longer available
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk, barst de wijzerplaat.

    An oeil de boeuf wall clock with very beautiful decoration in marquetry, crack in the dial.
    No longer available
    Dim. 62 x 51 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More