Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#298
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 65/80 -
#234
Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200/220 -
#278
Een vierkante geslepen kristallen vaas met amberkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd 2007
Un vase carré en cristal taillé à décor ambré. Signé et daté 2007.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#341
“Olifantenrijders”. Een beeld van meerkleurig porselein. Mogelijk Belgisch, omstreeks 1937. Kleine schilfer aan een neusje.
Cornacs sur un éléphant . Une sculpture de porcelaine multicolore. Peut-être belge, vers 1937. Petite éclats sur un nez.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/100 -
#98Wiskemann, Bruxelles
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#105
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een robijn van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un rubis de + - 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#296
Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#194Vital De GronckelPeriod: 1820-1890
“Terugkeer naar de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Retour à la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 84 x 104 cmEstimate: € 2000/3000 -
#17André Franquin e.a.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#57Doremi
Een compacte grammofoon.
Un phonographe compact.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#130
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,30 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1100/1300 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120