Other lots by Val St. Lambert
-
#208Val St. LambertVier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 260 -
#732Val St. LambertEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#423Val St. LambertEen glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#13Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331Val St. LambertEen lot van vier geslepen kristallen asbakken, waarbij een blauwe, een groene en twee kleurloze. Eéntje met deksel. Gemerkt.
Lot de quatre cendriers en cristal taillé dont un bleu, un vert et deux incolores. Un avec couvercle. Avec griffe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#88Val St. LambertEen lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Similar lots by type
-
#753Val St LambertVaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228Val Saint-LambertTwee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van vruchten. In originele etuis.
Deux séries de sous-verres en cristal incolore aux décors gravés de fruits. Dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#73Studio de crystalEen vaas van roze kristal met een goudkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en cristal rose à décor doré en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h:23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#783Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Vijf kristallen glazen op voet met een vergulde rand.
Cinq verres en cristal sur pied. Bords dorés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#788Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.
Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#28Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#371Vier ijscoupes van kleurloos kristal.
Quatre coupes à glace en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#777IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#419Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#41Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#491Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#391Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.
Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#793Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#835J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#660Een eikenhouten buffetkast met twee centrale paneeldeuren en drie laden in de gordel. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes centrales et à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 152 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#247“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Paysanne et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 160 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650 -
#271Een schouwpendule van verguld brons en onyx, getooid met een jonge dame en een putto.
Pendule en bronze doré et onyx surmontée d’une jeune femme et d’un putto.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#720Een sobere Engelse gatelegtafel.
Une table anglaise Gateleg sobre.No longer availableDim. 75 x 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 180 -
#715Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237BouretBeeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.
Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#264Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Portiek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite porte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 150 / 250

