Similar lots by type
-
#21Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#373
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25/35 -
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#41
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#371
Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
Cendrier en verre de Murano multicolore décoré d'un clown.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#87
Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/60 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 450/550 -
#165
Een 14 karaats geel en wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une broche en or jaune et blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de baguettes de saphir d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 850/950 -
#38Val St. Lambert
Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#45Tissot
Een vergulde dameshorloge.
Une montre femme plaqué d'or.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#144J. Molenaer
“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#355
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55/65 -
#54
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100/180 -
#33Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
Un sac à main en cuir taupe. Modèle Dimanche .No longer availableEstimate: € 260/280