Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.

Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.

A sculpture of a donkey from the second half of the previous century, marked 'Italy' at the bottom.
Dim. h 49.5 x l 33 cm
SKU: 2609230447.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #447
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #119
    B. Siereveld

    ‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.

    'Harbor view', oil on canvas, signed B. Siereveld.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 50 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.
    No longer available
    Dim. 7,02 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #146

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.
    No longer available
    Dim. 218 x 110 x 53cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #68
    Rode Pelikaan Ambal Metal de Duffel

    Een groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.

    A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".
    No longer available
    Dim. 50 x Ø31cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 9 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 9 carats and diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats.
    No longer available
    Dim. 6,66 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #134
    Jules Postel
    Period: 1867-1955

    “Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 91cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #60
    Perla

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge met twee barstjes in de wit geëmailleerde wijzerplaat.

    An 18 karat yellow gold pocket watch with two cracks in the white enameled dial.
    No longer available
    Dim. 73,77 g brut Ø 5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #387
    Cassin

    Een paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.

    A pair of red porcelain quail figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    Rowlandson

    ‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.

    'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #325

    Een antieke massief houten koffer.

    An antique solid wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 41 x 62 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.

    A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.
    No longer available
    Dim. 92 x 48 x 45cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More