Other lots in this auction
-
#62“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#65Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 600 / 700 -
#300Baume & MercierEen 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.No longer availableDim. 40,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#13Een oud geëmailleerd Pools waarschuwingsbord.
Un vieux panneau d'avertissement polonais émaillé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#361“Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.
Robotank-Z . Robot jouet en tôle avec mécanisme de remontage. Dans la boîte d'origine. Années 1960. État de fonctionnement, traces d'utilisation.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguetten en princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants et de princesses d'un poids combiné de + - 0,92 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600 / 700 -
#355Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#282Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 150 / 180 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et un diamant central de + - 0,80 ct. FVS2.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#358Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50 / 80

