Similar lots by type
-
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#792
“Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.
“Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.No longer availableDim. 21 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#1115
Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40/60 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#217Servais frères, Anvers
Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#364
Een spiegel van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#973
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#1052
Een schemerlampje in de vorm van een lezend meisje. Gepolychromeerd kunststof(?).
Lampadaire en forme de fille lisante. Polychrome.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 20/30 -
#1012
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groep met drinkende en musicerende putti, een groep van twee kindjes in een zetel, een meisje in een mandje en een edele dame in een sedan. Het tweede gemerkt van Sitzendorf, het laatste van Meissen.
Lot de porcelaines polychromes comprenant un groupe de putti buvant et jouant de la musique, un groupe de deux petits enfants dans un fauteuil, une fille dans une corbeille et une femme noble dans une berline. Le deuxième à la marque de Sitzendorf, le dernier de Meissen.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#693
Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/400 -
#180
Een Qianlong vaas met een polychroom decor van kraanvogels en witte bloesems op een lichtgele ondergrond. Met thermoluminescentierapport.
Vase en porcelaine de Chine à décor de grues et de fleurons blancs sur fond jaune clair. Marque sigillaire Qianlong sous la base. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableEstimate: € 12000 -
#372
Een rechthoekige spiegel met ajourwerk.
Un miroir rectangulaire au cadre ajouré.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#751
Serie albums met Liebigchromo’s genummerd van A tot H (1931-1962). Nederlandstalig.
Série d’albums avec des chromos Liebig numérotées de A à H (1931-1962). En Neérlandais.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#1025
Een paar fotolijsten van glas en messing, bovenaan versierd met een strik.
Quelques cadres photos en laiton et verre, décoré avec un noeud.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#823
Een lot zwart Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40/60