Other lots in this auction
-
#532
“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Robert Emil Stübner
“Duitse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan allemand”. Huie sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#760
Een kleine fauteuil op zwartgelakte houten poten.
Petit fauteuil aux pieds noircis.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#173
Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#301
Een paar witte porseleinen hoornvazen met vergulde versiering. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe met een polychroom bloemenmotief (letsel aan rand). Brussel, XIXde eeuw.
Paire de cornets en porcelaine blanche à décor doré. Nous ajoutons un exemplaire plus petit avec fleurs polychromes (dégât au bord). Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13
Een lot Belgische medailles. 2 x Ridder Leopoldsorde, en één miniatuur. Burgerlijk kruis 2e classe. Een speciaal ereteken beroepsvereniging. En een overwinningsmedaille 14-18. En een gedenkteken van de Nationale Maatschappij voor de Huisvesting.
Lot de médailles belges. Deux ordres de Léopold et une miniature. Croix civile seconde classe, médaille d’honneur spéciale, médaille de victoire de la Grande Guerre, signe commémorative de la Nationale Maatschappij voor de Huisvesting.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49
Een paar oude gravures met paarden.
Paire d’anciennes gravures représentant des chevaux.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#479Lenaerts
“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Siena”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200