#524
“Strandscène”. Olieverf op board.
“Scène de plage”. Huile sur carton.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#210
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#150
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Collier en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,13 gEstimate: € 800/1000 -
#613
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
#250
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 20,14 g h: 5,5 cmEstimate: € 400/500 -
#751
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 70/100 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
#679
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300/500 -
#736
#734
Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#805
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40/60