Similar lots by type
-
#698Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220 / 280 -
#197“Zien en zwijgen”. Een paar beelden van bruingepatineerd brons op arduinen sokkels naar werken van Salvador Dali.
“Voire et se taire”. Paire de sculptures en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille d’après des oeuvres par Salvador Dali.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#191Antoine Barye“Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.
“Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 220 -
#373Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#677Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#187Sylvain KinsburgerPeriod: 1855 - 1935Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 220 / 280 -
#623“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#617Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500 / 600 -
#207SpilliartEen damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650 / 750 -
#691Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#608Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#257“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.
“Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 120 -
#601Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800 / 900 -
#589“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90 / 120 -
#413Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#751Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#495Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360 / 400 -
#211“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#693Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#193“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye
“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre par Antoine Barye.No longer availableEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#772Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#140EcuadorEen halssnoer met diverse tinten van “vegetaal ivoor” of tagua, het vruchtvlees van de ivoorpalm uit het Amazonewoud.
Collier aux teintes différentes de tagua ou “ivoire végétal”, l’albumen du fruit du palmier à ivoire provenant de la forêt amazonienne.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#660“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Niiky (?)
“Intérieur”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Niiky (?).No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#27Een speculaasplank met een voorstelling van een officier.
Moule de speculoos représentant un officier.No longer availableDim. 65 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#725“Constructivistische compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
“Composition Constructiviste”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#312Serie van twaalf zilveren theelepeltjes met getorste steeltjes eindigend in een eikel. Nederlandse keur voor 835‰.
Suite de douze cuillères à thé en argent aux tiges torsadées terminant en glands. Poinçon hollandais pour 835‰.No longer availableDim. 92,52 gEstimate: € 60 / 80 -
#303Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200

