Similar lots by type
-
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#433
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#743
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met geslepen glazen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières décorées de pendeloques en verre taillé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/180 -
#28
Een olielamp van koper en meerkleurig aardewerk met glazen bolle kap, gemonteerd op elektriciteit. Rouen, einde XIXe eeuw.
Lampe à huile en cuivre et faïence polychrome de Rouen. Abat-jour sphérique en verre. Fonctionne à l’électricité. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#868
Een bronzen olielamp in Empire-inspiratie, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en bronze, inspiration Empire, monté et adapté pour l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#777
Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.
Lot de trois pieds de lampes en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#1062
Een bronzen lampje in de vorm van een rokende straatjongen bij een lantaarnpaal. Kapje met pendeloques niet origineel. Omstreeks 1900.
Petite lampe en bronze en forme d’un garçon de la rue fumant devant une lanterne. Abat-jour aux pendeloques en cristal rajouté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#505Egypte
Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en filigrane d’argent.No longer availableDim. 64,60 gEstimate: € 40/80 -
#600Egypte
Twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80/120 -
#171
Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280/350 -
#108
Een paar langgerekte kruiken van meerkleurig Belgisch aardewerk met een afbeelding van een edele heer en dame.
Paire de cruches allongées en faïence belge polychrome à décor d’un homme et d’une femme de qualité.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#793
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#642
“Vogels in een fruitboom”. Gouache op zijde.
“Oiseaux dans un arbre fruitier”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 260/280 -
#910
Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.
Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 & 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#640
Een zilveren halssnoer bezet met koraal en een paar oorbellen en halssnoer van verzilverd metaal.
Un collier en argent et corail, une paire de boucles d’oreilles et un collier en métal argenté.No longer availableDim. 70,11 gEstimate: € 60/100 -
#584Salvador Dali
Een chromografie op porselein naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”. Genummerd 218/490. Ed. Artco, France.
Une chromographie sur porcelaine d’après une oeuvre de Dali - “ Les chevaux Daliniens”. Numéroté 218/490. Ed. Artco, France.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#885
Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.
Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100