#609Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220 -
#595Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
#681Val Saint-LambertEen vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.
A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#613Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.
#162Marinus De JongerePeriod: 1912 - 1978“Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#257KaiserArt Deco klok op marmeren basis met ooievaar, merk “Kaiser” made in Germany.
Art Deco clock on a marble base with stork, brand "Kaiser" made in Germany.No longer availableDim. 14 x 28cmEstimate: € 80 / 100 -
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200