#626Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
A hand-knotted wool rug. Wear.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#475Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14“Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.No longer availableDim. H: 5-27 cmEstimate: € 40 / 50