#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#320Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.
Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.No longer availableDim. 25 à 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#50Een 18 karaats wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#236Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.
A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.No longer availableDim. 79 x 107 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60 / 100