#182Maarten Boffé“Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.
"Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.No longer availableDim. 58 x 47cmEstimate: € 500 / 600 -
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40