Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
Dim. H.26 cm
SKU: 0703230368.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #162
    Marinus De Jongere
    Period: 1912 - 1978

    “Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #215

    Een korte pijp met meerschuimen kop in de vorm van een dameshoofd met hoed. Hoornen steel.

    A short pipe with meerschaum head in the shape of a lady's head with a hat. Horn stem.
    No longer available
    Dim. L. 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #382

    “Zicht te Cuxhaven.” Olieverf op doek. Draagt monogram s.n.

    “View to Cuxhaven.” Oil on canvas. Wears monogram sn.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422

    Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.

    A small bronze cannon with two-wheeled wooden carriage. Bears date '1651' and remnants of a coat of arms.
    No longer available
    Dim. 30 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617
    Fang

    Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.

    Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 36 x 24cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #36

    Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.

    A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.
    No longer available
    Dim. h81 x l51 x b56cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #40

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 5,42 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #557
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    An antique hand-knotted Persian wool rug. Restoration 2010. Slight wear.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680

    Een handgeknoopte wollen kelim.

    A hand-knotted wool kilim.
    No longer available
    Dim. 140 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More