Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
Dim. H.26 cm
SKU: 0703230368.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #626

    Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.

    A hand-knotted wool rug. Wear.
    No longer available
    Dim. 296 x 151 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.

    A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.
    No longer available
    Dim. 89 x 117 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.

    A bronze sculpture of a naked lady looking at her foot, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 43cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #570

    Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale granaat van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central garnet of +- 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,17 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #458
    Christian Defays

    Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.

    Female torso. Marked. Signed and numbered at the back.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.

    A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.
    No longer available
    Dim. h 190 & 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #444

    “Abstracte figuur.” Acryl op board. Draagt handtekening achteraan. Luc Verhaegen. Gedateerd 1961. ‘Voor Viviane’.

    “Abstract figure.” Acrylic on board. Carries signature on the back. Luke Verhaegen. Dated 1961. 'For Viviane'.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    “Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.

    "Emblema". Nine engravings from Silenus Alcibiadis, Sive Proteus by Jacob Cats. XVIIth century.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #347

    Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.

    A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More