#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#391lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 90 / 110 -
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 5,40Estimate: € 700 / 800 -
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#253Hergé“De Zeven Kristallen Bollen.”. Hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Zeer goede staat. Voorplaat deels verschenen.
“The Seven Crystal Balls.”. hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Very good condition. Front cover partly published.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#163Paul PhilippePeriod: 1870-1930“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
"Russian Dancer", Art Deco bronze sculpture of a dancing lady on a stone base, signed "P.Philippe".No longer availableDim. 54cmEstimate: € 400 / 600 -
#90Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100