Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
Dim. H.26 cm
SKU: 0703230368.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #111
    Christofle, Paris

    Een uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.

    Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #82
    Jean-Jacques Foulon

    “Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.

    A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.
    No longer available
    Dim. + - 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #683

    Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.

    A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H: 9 & 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #284
    Henri H.D.V.De Vooght

    “Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913. Klein scheurtje links/midden van het doek.

    "Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.
    No longer available
    Dim. 53 x39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen met gestoffeerde veerzitting. Naar een ontwerp van Serrurier-Bovy.

    A lot of 6 mahogany chairs with upholstered spring seats. Design by Serrurier-Bovy.
    No longer available
    Dim. h83 x l43 x b44
    Estimate: € 200 / 300
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.

    A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #605

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #357

    Een lot bestaande uit twee biscuit wijwatervaatjes en 6 biscuit engeltjes.

    A lot consisting of two biscuit holy water fonts and 6 biscuit angels.
    No longer available
    Dim. H: 10-18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141
    Guérin

    Een tabakspot met gietijzeren montuur van het atelier F. Carion. Vermoedelijk 1927.

    A tobacco jar with cast iron frame by the workshop F. Carion. Presumably 1927.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More