#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#588HermleEen eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.No longer availableDim. 150 x 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#28Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#145Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260 -
#83Een grijsgeschilderde aardewerken vaas gedragen door twee putti. Slijtage en randschade onderaan.
A gray painted earthenware vase carried by two putti. Wear and edge damage at the bottom.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.No longer availableDim. h26cmEstimate: € 40 / 50