#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#377Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80 / 100