#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#631Een Indonesische Wajang pop.
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#161Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.
A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.No longer availableDim. 20 x 17cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.
A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.No longer availableDim. 197 x 96cmEstimate: € 150 / 200 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
Two pairs of 14K yellow gold earrings set with opal.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 80 / 120