#167Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.
One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.
A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.No longer availableDim. 73 x 43 x 32cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60