#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#483Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#425Avonturier-reeks“Avonturier-reeks”. Een lot van 7 strips, hardcover, diverse titels. Bijgevoegd 2 hardcover strips “Carapaces” door Luc en François Schuiten en “‘t Roelantslied” door Antonio Hernandez Palacios.
“Avonturier”-series. A lot of 7 comics, hard cover, diverse titels. We add 2 hard covers “Carapaces” by Luc and François Schuiten and “’t Roelantslied” by Antonio Hernandez Palacios.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#236Een houten Louis XVI-stijl halkastje met 7 laden en bronzen elementen versierd.
A wooden Louis XVI-style hallway cabinet with 7 drawers decorated with bronze elements.No longer availableDim. 101 x 30 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.No longer availableEstimate: € 100 / 150