#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#462‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.
"‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’ – a series of 18 colored erotic engravings with original cover."No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150 / 250 -
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#599G. V. D. Hoeven‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
A vintage UFO chandelier in aluminum.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60