#9‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
"View of a farm" - oil on panel, signed L. Segers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Val Saint-LambertEen geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#265C. LamoteEen lot van 10 foto’s. ‘La Visite Officielle de S.M. le Roi Baudouin au Congo Belge et Au Ruanda-Urundi. Congopresse. 1955.
A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."No longer availableDim. 18,5 x 24,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 80 / 120