#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,95 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.95 ct.No longer availableDim. 20,18 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#367Paul Cuvelier“De nieuwe avonturen van Corentin”. Ed. Lombard. Hard cover. Redelijke staat, compleet. Lavis-illustraties en met 7 full size kleurenplaten.
"The New Adventures of Corentin". Ed. Lombard. Hard cover. Decent condition, complete. With grey tinted illustrations and 7 full size color plates.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#473Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300