#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300 / 400 -
#118Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".
Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80