Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.

Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.

Un projet chinois pour un éventail, décor de fruits peint à la main.
Dim. 52 x 24 cm
SKU: 2011180444.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #444
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #757

    Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.

    Un plat en pâte de verre dans les tons oranges et blancs.
    No longer available
    Dim. diam. 26 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #542

    “Strandscène.” Olieverf op doek, gemaroefleerd.

    ”Scène sur la plage”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.

    Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.
    No longer available
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 17,65 g
    Estimate: € 1800 / 1900
  • #103
    H. Kelck

    ”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.

    Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #551

    Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen.

    Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #174

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #673

    Een Nigeriaans Yorubamasker.

    Un masque Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.

    Un ancien rouleau de tapisserie à pression, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 109 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #548

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More