#757Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.
#542“Strandscène.” Olieverf op doek, gemaroefleerd.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#103H. Kelck”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
#600Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
#551Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de pivoines.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#174“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
#673Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140 / 150