#84Een Indonesische Garuda tafelllamp uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30