#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#80Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 380 / 450 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
A bronze sculpture of a panther on a marble base, marked Barye, posthumous.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 200 / 300