#443Jan SandersPeriod: °1936“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#562Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#355National“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
"Juice King." Aluminum Fruit Press.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.No longer availableDim. H: 6-23 cmEstimate: € 100 / 150