#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#554Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#301“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
A 19th century bound collection of engravings, articles etc...No longer availableEstimate: € 100 / 120