Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428
    Willy Ceysens
    Period: 1929-2007

    Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.

    A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #158

    Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.

    A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #248
    Delfts blauw

    Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

    A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #371
    Polish Ocean Lines

    Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.

    A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #104

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #550

    Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.

    A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #449
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #565

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #288

    Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.

    A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More