Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #443
    Jan Sanders
    Period: °1936

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #562

    Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

    A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.

    A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #355
    National

    “Juice-King.” Aluminium Fruitpers.

    "Juice King." Aluminum Fruit Press.
    No longer available
    Dim. h 21,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #104

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #345

    Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.

    An armchair in walnut with red floral upholstery.
    No longer available
    Dim. H: 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #85

    Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.

    Upper part of a Mochica decorative pin in the shape of a fox. Bronze. Peru, VIIIth century. On a plexi base.
    No longer available
    Dim. H: 5 cm (Brons)
    Estimate: € 120 / 200
  • #468

    “Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.

    "Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
    No longer available
    Dim. 90 x 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #359

    Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.

    A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.
    No longer available
    Dim. H: 6-23 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More