Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #84
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #319

    Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.

    A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.
    No longer available
    Dim. H: 22-32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #356

    Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.

    An English wooden side table with turned legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 59 x 41cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

    A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
    No longer available
    Dim. H: 4 & 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

    Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #401

    Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More