#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#656Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140 / 200 -
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#33Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.
A lot of hammered brass, consisting of a lidded box with romantic scenes, an oval box with handle, a nutcracker with smiling faces, two candlesticks and a vide-poche decorated with wickerwork and flowers.No longer availableDim. H: 6-24 cmEstimate: € 60 / 80