Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.

    An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.
    No longer available
    Dim. Ø 25 x 31 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #308

    Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.

    Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #93

    Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...

    A 19th century bound collection of engravings, articles etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Een wortelhouten naaidoosje met een kleine lade zijdelings. Bovenaan een speldenkussen. XIXde eeuw.

    A burl wood sewing box with a small drawer on the side. At the top a pincushion. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #650

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #548
    Murano

    Een glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.

    A glass Murano vase with an abstract face in relief, after Picasso.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #274
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Winterlandschap met woonwagens.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een lot van 2 hoornvazen met vergulde details, Ballieux circa 1850.

    A lot of 2 cornet vases with gilded details, Ballieux circa 1850.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #397

    Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø11cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More