Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #600

    Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.
    No longer available
    Dim. 9,80 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #480

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #346

    Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.

    A mahogany folding table on wheels.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #112
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.

    "Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.
    No longer available
    Dim. 59 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #102
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496

    Een eiken houten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 93 x 131 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #530

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #283

    Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.

    Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.
    No longer available
    Dim. L: 85-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More