Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #494
    H. Cameron

    “Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.

    “After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.
    No longer available
    Dim. 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #608

    Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.

    A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.
    No longer available
    Dim. 29 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392
    Schneider

    “Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.

    “Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".
    No longer available
    Dim. 29 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #686

    Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.

    A wooden telephone table with 2 book stands.
    No longer available
    Dim. 74 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #672

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #307

    Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.

    Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 22 & 25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #286

    Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.

    A recent three drawer cabinet after Louis XV example.
    No longer available
    Dim. 80 x 39 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #187

    Een messingen lampenvoet, begin 20ste eeuw. Versierd met putto aan de voet.

    A brass lamp base, early 20th century. Decorated with putto at the foot.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More