Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
Dim. 51 x 55 x 45 cm
SKU: 1804230674.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #369

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #238

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #224
    C. De Cock

    “Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 58 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #630

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #162
    Charles Houben
    Period: 1871-1931

    “Belgisch kamp in wulveringhem, 1917.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1917. Door de ‘Section Artistique’ van het Belgische leger.

    “Belgian camp in Wulveringhem, 1917.” Oil on canvas. Signed, dated 1917. By the 'Section Artistique' of the Belgian army.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #231
    Elkington

    Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.

    A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 24 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)

    A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)
    No longer available
    Dim. 250 x 305 x 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #73
    Colenbrander

    Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.

    A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 3,77 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More