#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#619Henri NuyttensPeriod: 1905 - 1977‘Zeilbootjes te rust’, olieverf op board, getekend Nuyttens en gedateerd 1939.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#225Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#157Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.No longer availableDim. 10,95 gEstimate: € 400 / 500