#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40 / 80
#501Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak. (letsel aan hand).
#732Serge“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#646Een gefineerde vitrinekast in transitionstijl, versierd met inlegwerk.
Vitrine de style transition en bois de placage. Marqueterie.No longer availableDim. h: 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#463BequetEen grote schaal en een bord van blauw en wit aardewerk met vergulde details en versierd met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een balustervaas van opaalglas met een handgeschilderd romantisch decor aan toe.
Une coupe et une assiette en faïence bleue et blanche aux détails dorés. Décor d’oiseaux. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase balustre en opaline à décor romantique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#231Tiffany & CoEen sterling zilveren schotel, achteraan gemerkt. en genummerd 20342.
Plat ovale en argent sterling au bord chantourné. Marque et numéro 20342 au verso.No longer availableDim. L: 45,50 cm 1323,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#545Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Kinderen aan zee”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur en kinderen”. 86-656, “Vrouwengroep”. 86-640, “Paardenfokkers”. 1974 - “Bijeenkomst met rood lint”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Enfants sur la plage”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur et enfants”. 86-656, “Groupe de femmes”. 86-640, “Eleveurs de chevaux”. 1974 - “Réunion”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#428Een engeltje met een schaapje van meerkleurig Weens porselein.
Angelot et agneau en porcelaine polychrome de Vienne.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100