Similar lots by type
-
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611
Een vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220 / 240 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#711
Een vaasje, gedragen door een damesfiguur en een kleine damesbuste van gesculpteerd ivoor, beide op houten sokkel.
Vase porté par une tête de jeune femme et un buste de jeune femme en ivoire sculpté. Les deux sur socle en bois. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#641
“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#661
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit siervaasjes, schildpadjes, een vis, enz. 11 stuks. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires africains sculptés comprenant des vases, des petits tortues, un poisson etc. 11 pièces. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#604
“Portret van een dame met poederdoos”. Miniatuur op ivoor. Gesigneerd. Omstreeks 1800.
“Portrait d’une dame à la boîte à poudre”. Miniature sur ivoire. Signée. Vers 1800.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#657
Een lot van vijf gesculpteerde tanden in de vorm van krokodillen.
Lot de cinq crocodiles en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#651
Een lot van vijf gesculpteerde ivoren tanden, waarvan vier versierd met olifantjes en een krokodil. Eerste helft van de XXste eeuw.
Lot de cinq sculptures en ivoire dont quatre décorées d’éléphants et un en forme de crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#123
Een vaas van meerkleurig biscuit in de vorm van een telefonerend meisje. Onderaan gemerkt.
Vase en biscuit polychrome en forme d’une fille téléphonant. Marque sous la base.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#693
Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.
Trois vases en porcelaine de Chine. Deux semblables aux décors polychromes de fleurs stylisées, différentes marques sous la base et hauteurs différents (le plus grand avec les caractères de Yong-Tcheng, l’autre avec une marque sigilaire référant au même empereur). Le troisième avec un décor baroque d’esprit Canton rehaussé en blanc. Marque sous la base en rouille et or.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#393
Een bureauset van verguld zilver in etui bestaande uit een pen en een briefopener. We voegen er een handspiegel aan toe.
Garniture de bureau en vermeil. Dans un étui et comprenant une plume et un coupe-papier. Nous ajoutons un miroir à main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130 / 150 -
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#157
Een bronzen putto met een spiegel in de vorm van een mandoline op een marmeren sokkel.
Putto en bronze avec miroir en forme de mandoline. Sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687
Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Lalique, France
Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#278
Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal in barokke stijl.
Deux plateaux de service en métal argenté de style baroque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,54 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à / 700 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 60