Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.

Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.

Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.
Dim. Ø 36 cm
SKU: 2710150428.
Category: Kristal.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #428
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.

    Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #447
    Orrefors

    Een schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #178
    Val St. Lambert

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.

    Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #718

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.

    Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #463
    Lalique, france

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #303

    Twee boterpotjes van kleurloos geslepen kristal. Kleine randschade.

    Deux beurriers en cristal incolore. Petits usures au bord.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #4

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.

    Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #540
    Val St. Lambert

    Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #53

    Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.

    Deux drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #452

    Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.

    Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #348
    Val St. Lambert

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #149
    Val St-Lambert e.a.

    Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.

    Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #257
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.

    Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #377

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #102
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201
    Cartier

    Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.

    Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #381

    Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.

    Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #766
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #188

    Drie boeken met betrekking tot Antwerpen: - “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Brussel, 1888. Twee delen. - “Antwerpen” Een foto-album uitgegeven door de Stad Antwerpen in samenwerking met Agfa -Gevaert. 1954.

    Trois livres traitant la ville d’Anvers: - “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Bruxelles, 1888. Deux volumes. - “Anvers”. Album aux photos édité par la ville d’Anvers en collaboration avec Agfa-Gevaert. 1954.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #41
    Goebel

    “Meisje met ganzen”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.

    “Petite fille aux oies”. Statuette en faïence polychrome par M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    “Twee dames voor het kasteel van Brasschaat” en “Wandeling in het park”. Olieverf op doek.

    “Deux dames devant le château de Brasschaet”. et “Promenade dans le parc”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 en 50 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #524
    René Marie Dujardin
    Period: 1913 - 2002

    “Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.

    “Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #616

    Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.

    Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #732

    Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.

    Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #433
    Rita Livio

    Een oude accordeon, afgewerkt met paarlemoer en inlegwerk. Kleine slijtage en manco’s.

    Accordéon ancien décoré de nacre et d’incrustations. Quelques usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #580

    Een lot albums met verzamelprenten, bestaande uit ‘Liebig Chromos’; ‘Onze Congo, Jacques’, ‘De wonderen der wereld, Nestlé’ en ‘De heerlijke sprookjes, N.P.C.K.’ We voegen er nog enkele losse prentjes aan toe.

    Lot d’albums aux chromos comprenant Liebig, Onze Congo, Jacques, “De wonderen der wereld” de Nestlé et “De heerlijke sprookjes” de N.P.C.K. Nous ajoutons quelques chromos dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #767

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit en koffie- en theestelletje, twee kandelaars, twee maatbekertjes, een drinkbeker en een inktstelletje. XIXe eeuw.

    Lot d’étains varié comprenant une garniture à café et à thé, deux candélabres, deux mesures, une chope et un encrier. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More