#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#510Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#167Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#194Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
A pair of bronze sculpted panthers as bookends.No longer availableDim. 21 x 18cmEstimate: € 420 / 480