#551Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
#417Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#610Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#495Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#26Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
An occasional piece of furniture with 1 drawer and a marble top.No longer availableDim. 70 x 62 x 42 cmEstimate: € 50 / 70