#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#83HergéLes Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. hard cover. Ed. Casterman 1955, first French edition in colour. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#665Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
A Val Saint Lambert bowl from the 1960s, light green colour, signed on the bottom, shows scratches in the center of the bowl.No longer availableDim. diam 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
"Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 240