#269M. Andries“Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#586Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#391Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.No longer availableDim. Ø 13 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60