#369
“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220/280 -
#465
Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/60 -
#180
#104Juliaan De Vriendt
“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#419
“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#393
Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
#516
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985
Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
#222
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
#367Goebel - M.I. Hümmel
“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
“On our way.” Earthenware figurine. Marked. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 180/220