#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#630Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40 / 60 -
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#237Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#419“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Prada MilanoEen Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.No longer availableEstimate: € 440 / 480 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380