#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#662Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#228Vic Gentils“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#700Kohn, WenenEen lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Lot consisting of 4 black, 2 brown and 2 white chairs with wicker seats. Some of them marked Jacob & Josef Kohn.No longer availableDim. 90 x 44cmEstimate: € 80 / 90 -
#81Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60