#115Prada MilanoEen Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.No longer availableEstimate: € 440 / 480 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#220Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.64 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#81Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.