#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#374“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
“Abstract still life with bottle.” Mixed technique on board. Bears signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220 / 280 -
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#499Rouzbeh Tahmassian“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420 -
A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .No longer availableDim. h 54 x l 45cmEstimate: € 120 / 200