#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
A walnut display cabinet with carved top decoration.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#167Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#664Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
A walnut folding table. English work.No longer availableDim. 51 x 62 x 51cmEstimate: € 80 / 100