#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#601Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#265Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#678Anton PieckEen lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#480Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#523Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200