Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
SKU: 2709160780.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #780
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #750

    Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #590

    Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.

    Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 78 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #600

    Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.

    Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #336

    Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.

    Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #445

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #757
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #771

    “Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).

    “Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #526

    Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.

    Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #116

    Een kersenhouten buffet met twee deuren langs twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en merisier ouvrant à deux portes flanquant deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #536

    Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.

    Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #797

    Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #606

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout met koperen beslag. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne sculpté aux montures en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 160 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #745
    Capodimonte

    Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.

    Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Table en chêne à allonges. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Hollands kabinet met drie laden onder twee paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #580

    Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels

    Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 61,5 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #570

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #89

    Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.

    Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.

    Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #667

    Twee longbows.

    Deux arcs longs anglais.
    No longer available
    Dim. L. 195 & 200 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    “Romeins wagenmenner”. Een beeld van witgepatineerd plaaster naar een werk van A. Santini.

    “Aurige romain”. Sculpture en plâtre à patine blanche d’après un oeuvre de A. Santini.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    J. Andries

    “Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #343

    Kleine kolompendule. Veer te repareren.

    Petite pendule à colonnes. Ressort à réparer.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #265

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #406

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.
    No longer available
    Dim. 121 x 88 & 150 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 5à
  • #283

    “Le travail “& “Labor”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak, waarbij het eerste naar een werk van Faure de Broussé en het tweede naar A. J. Scotte.

    “Le travail” et “Labor”. Deux sculptures en régule à patine brune. La première d’après Faure de Broussé et la deuxième d’après A.J. Scotte.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #171

    “Hond”. Een beeld van zamak op een sokkel van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.

    “Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #180

    Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en roze calcedoon van ± 16,67 ct.

    Bague en or rouge 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’une calcédoine rose de ± 16,67 ct.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 1700 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More