Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.
Ichendorf

Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.

Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.
SKU: 2111170405.
Category: Kristal.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #405
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #403

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #404

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #393

    Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.

    Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #111
    Val St. Lambert

    Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.

    Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #408

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #377

    Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #81

    Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.

    Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.

    Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #340
    Val St. Lambert

    Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.

    Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #58

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un brillant central de +- 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,44 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #71

    Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.

    Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #118

    Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.

    Une paire de défenses sur pied en laiton. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #54

    Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.

    Tapis du Pakistan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #400

    Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.

    Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Hollandse School XVIIde eeuw

    “Het muziekgezelschap”. Olieverf op metaal. Achteraan een oud Russisch etiket, een stadszegel en het opschrift “Holländische Schule”.

    “L’ensemble de musique”. Huile sur métal. Au verso une ancienne étiquette russe, un cachet de ville et l’inscription “Holländische Schule”.
    No longer available
    Dim. Ø 44 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #64

    Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.

    Une table ovale à rallonges. Les pieds sont décorés de motifs acanthes.
    No longer available
    Dim. H. 79 x 141 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #363

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #238
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    “Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.
    No longer available
    Dim. 171 x 122 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More