#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#661Een tafellamp met marmeren voet en licht vergulde metalen delen.
#268Een paar vergulde bronzen wandkandelaars met 2 lichtpunten en cherubijnen.
#270Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#43Sanchez“Maria met kind”. Een vintage polychroom aardewerken wandbeeldje. Verso gesigneerd “Sanchez”, voor Perignem of Amphora.
"Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
An 18K yellow gold brooch in the shape of a sword, set with one sapphire, two small rubies, and two pearls.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 120 / 150