#444 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#71MeissenEen set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#266Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.No longer availableDim. 73 x 132 x 114 cmEstimate: € 120 / 180