#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#465Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#387Een lot van 3 porseleinen borden in Chinese stijl, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming en Davenport Stone China.
A lot of 3 porcelain plates in Chinese style, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming, and Davenport Stone China.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Chinese porcelain plate with a blue and white decor of dragons.No longer availableDim. 13,5 x 40,5 cmEstimate: € 260 / 280