#312Jacob Smits‘De Maria Boodschap 1’, 2e staat, een ets van Jacob Smits, getekend buiten de plaat en gedateerd 1948.
"The Annunciation 1", 2nd state, an etching by Jacob Smits, signed outside the plate and dated 1948.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#392R. Anthonissen“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
"Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#364‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.No longer availableDim. h 45 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60