#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#155Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300 / 400 -
A porcelain table lamp with floral decoration and a gilded base.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 120 / 180