#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
#46Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.
A solid oak hallway bench/chest with armrests.No longer availableDim. 110 x 116 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.No longer availableDim. H. 64,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#544Dries (?)“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Young girl with a bonnet”. A litho. Signed and numbered 6/22 outside the plate. Printed at the Masereel Center in Kasterlee.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60