#598Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
#383Val Saint LambertEen blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#446Marcel BreuerEen vintage replica Wassily chair, het origineel is ontworpen door Marcel Breuer en genoemd naar zijn vriend/kunstenaar Wassily Kandinsky.
A vintage replica Wassily chair, the original was designed by Marcel Breuer and named after his friend/artist Wassily Kandinsky.No longer availableDim. 73 x 80 x 71 cmEstimate: € 120 / 180 -
#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700