#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#19Jules De Bruycker“Eglise Saint-Séverin Paris”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Eglise Saint-Séverin à Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#661Een staande Guanyin van monochroom wit porselein.
#33Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).
Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)No longer availableDim. Ø: 12 & 10 cmEstimate: € 100 / 160 -
#147Antoine NelsonPeriod: 1849 - 1910Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
#495Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
#281“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
”Vierge et l’Enfant”. Une statue en biscuit blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#252Sydney Yates Johnston“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#290Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
#264Egard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
#701Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#649Een divers lot zeeschelpen. Zes stuks.
Un lot de coquillages divers. Six pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 140