Other lots in this auction
-
#198Peter van den VeldePeriod: 1634 - 1723
“Hollandse en Engelse schepen bij een kuststad”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Navires hollandais et anglais près d’une ville côtière”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#300
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,40 ct.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 3300/3500 -
#441Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#201
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800/2200 -
#366
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire à une porte à un tiroir au dessus.No longer availableDim. 92 x 60 x 43 cmEstimate: € 30/40 -
#148
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120/200 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, tien wittewijnglazen, tien rodewijnglazen en twaalf waterglazen.
Un service à verres en cristal incolore, comprenant dix coupes à champagne, dix verres à vin blanc, dix verres à vin rouge et douze verres à eau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#618
Twee zeshoekige theebussen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kippen in een cartouche op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux boîtes à thé en porcelaine de Chine polychrome, décor de poules en cartouche sur fond bleu clair.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 140/180 -
#278
Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.
Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#87
“Vogel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren voetstuk naar een werk van François Pompon.
Oiseaux”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de François Pompon.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#465
Een bronzen buste op zwart marmeren sokkel en een bronzen armband.
Un buste en bronze sur socle en marbre noir. Bracelet en bronze.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/260 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40