Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.

Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.

Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.
Dim. 178 x 145 cm
SKU: 1906180156.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #606

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #19
    Jules De Bruycker

    “Eglise Saint-Séverin Paris”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Eglise Saint-Séverin à Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #661

    Een staande Guanyin van monochroom wit porselein.

    Un Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #33

    Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).

    Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 10 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #147
    Antoine Nelson
    Period: 1849 - 1910

    Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Un buste de femme, Art Nouveau, en bronze sur socle en marbre rouge. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #495

    Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #281

    “Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.

    ”Vierge et l’Enfant”. Une statue en biscuit blanche monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252
    Sydney Yates Johnston

    “Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Paysage côtier”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #290

    Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

    Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #264
    Egard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #701

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #649

    Een divers lot zeeschelpen. Zes stuks.

    Un lot de coquillages divers. Six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More