#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#640Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#476TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#131Royal Dux“2 zusjes met hond”. Een grote Royal Dux groep, model 757. Vroeg 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
“Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.No longer availableDim. 105 x 73 cmEstimate: € 120 / 200