Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Le Tallec à Paris

Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.
Dim. 14 x Ø14cm
SKU: 1912230263.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #229
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1992

    “Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.

    “Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.

    A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.
    No longer available
    Dim. 77 x 126 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526
    Indo-Tabriz

    Een Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 467 x 91cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #551

    Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.

    A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #91

    Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.

    An Edwardian ebonized graphoscope with engraved details. Foldable, with accompanying etchings.
    No longer available
    Dim. 9 x 35 x 22cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #154
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #291

    Een bestekkoffer, 12 personen, Solingen West Germany, 23/24 karaat vergulde delen.

    A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.
    No longer available
    Dim. 9 x 45 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #671
    Stanley, London

    Een 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.

    A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.
    No longer available
    Dim. 8 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Snowscape". Oil painting on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 43 x 48 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #221

    Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.

    A lot of 2 art-deco sculptures with signs of restoration, a green sailboat with several restored pieces and hairline cracks, and 'Singing Sailors' by Edouard Cazeaux for Dax with a restoration on the base.
    No longer available
    Dim. h 42 x l 52 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #458
    Keramis

    Een art-deco schaal gemerkt Keramis met decornummer D.2845.

    An art-deco bowl marked Keramis with design number D.2845.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #592
    Delfosse

    “Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Rivierzicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 42,5cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More