#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#91Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.
#154Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Julien CélosPeriod: 1884-1953“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Snowscape". Oil painting on panel. Signed.No longer availableDim. 43 x 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Rivierzicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 42,5cmEstimate: € 80 / 120