#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Munt de CartierEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 91 x 113 x 50cmEstimate: € 60 / 80