#401Een Satsuma aardewerken jardiniere met landschappen en diverse figuren, floraal decor en binnenin met koivissen beschilderd.
A Satsuma earthenware jardiniere decorated with landscapes, various figures, floral motifs, and painted with koi fish inside.No longer availableDim. 24,5 x Ø32cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#208Tiffany & CoEen lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
#256Een gefineerd mahoniehouten Napoléon III kaarttafeltje met klapblad en bronzen elementen. 19e eeuws met gegraveerd floraal decor. Gebruikssporen en lichte schade aan poot.
A veneered mahogany Napoleon III card table with folding top and bronze elements. 19th century with engraved floral decoration. Signs of use and slight damage to leg.No longer availableDim. 76 x 66 x 74cmEstimate: € 200 / 300 -
#332Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#383Photogravure De Schutter NV“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50