#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#525Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds, with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 900 / 1000 -
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#259Jef Louis Van Leemputten“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80