#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#192Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80