#107Leon Bertaux“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.No longer availableDim. 35,5 x 27cmEstimate: € 150 / 250 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#677Een paar polychroom biscuit beeldjes van twee romantische dames met lichtgroene kleding met bloemen.
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#292Schuermans‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek, gesigneerd Schuermans.
#348Een houten pianostoeltje met gesculpteerde details. In hoogte verstelbaar, met rond gestoffeerde zitting, gesteund op 3 poten.
A wooden piano stool with sculpted details. Height adjustable, with a round upholstered seat, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x Ø34,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
A lot of 2 gilded frames with a woven scene from 1001 nights.No longer availableDim. h 93 x b 62 cmEstimate: € 120 / 180