#253SèvresEen set van 2 handbeschilderde borden met een beeltenis van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette door Sèvres.
A set of 2 hand-painted plates depicting Louis XVI and Marie Antoinette by Sèvres.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een bijzettafeltje in wilde kerselaar met 1 lade.
A side table in wild cherry wood with 1 drawer.No longer availableDim. 73 x 74 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
#103Frans Van Ranst“Jezus aan het Kruis”. Een koper gegoten corpus. Onderaan gesigneerd.
"Jesus on the Cross". A cast copper corpus. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29,5 x 25,5cmEstimate: € 200 / 300