Other lots in this auction
-
#384Melodia
Een oude koffergrammofoon.
Un vieux phonographe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#211
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 65/80 -
#329Maria SeghersPeriod: 1898-1986
“Lentescène”. Print op doek.
Scène du printemps . Estampe sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#104
Collage met Mona Lisa.
Collage avec Mona Lisa.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55/65 -
#115
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300/400 -
#297
Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Une paire de serre-livres avec globe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#31
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#97Val Saint LambertPeriod: 1827 - 1875
Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).
Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).No longer availableDim. h: 25 en 10 cmEstimate: € 80/120 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550/600 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80