#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#396Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.No longer availableDim. 3,61 g m: 54.Estimate: € 1100 / 1300 -
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
#128Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
#617Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120