#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#239Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Stilleven met tulpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with tulips". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 86 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#511Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit geweven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a bird skull and wild boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 400 / 600 -
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#172Abraham I HulkPeriod: 1813-1897“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#76Gio PontiPeriod: 1960’s“Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
"Cendulla". A terracotta bust of a lady with a hood. Signed at the bottom, titled at the front.No longer availableDim. 31,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
A set of 3 wrought iron candle holders with parts painted in gold color.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 30 / 50