#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 800 / 1200 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Church in Knokke." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Pierre CardinEen vintage krokodillenlederen handtas met kunststoffen handvat. Met bijhorende stofzak.
A vintage crocodile leather handbag with plastic handle. Comes with a fabric dust bag.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 300 / 500 -
#79“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand.No longer availableDim. 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150