#477Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
#475Een 18 kt witgouden ring bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en onyx.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.08 ct. and onyx.No longer availableDim. 3,94 g m: 55.Estimate: € 350 / 450 -
#320Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale citrine van 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central citrine of 2.53 ct. and diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 4,02 g m: 55.Estimate: € 700 / 800 -
#315Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Frederico CarassoPeriod: 1899-1969“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Printed face." A cubist wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 250 / 350