#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#600Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
Fourteen long-playing records. Abba, "Greatest Hits Vol. 2". Amanda Lear, "Sweet Revenge". Carly Simon, "Come Upstairs". Chi Coltrane, "Let it Ride". Enya, "Watermark". Jerry Lee Lewis, "Greatest Vol 2" (U.K. 1962). Mano Negra, "Puta's Fever". The Nits, "Kilo", "Omsk". Paolo Conte, "The Best of". Cliff Richard & The Shadows, "Me and my Shadows" (U.K. 1960). The Shadows, "Untitled" (U.K. 1961). Vaya Con Dios, "Untitled". XTC, "GO+".No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
#712Een grote design eet-vergadertafel.
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#618Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. 78 x 51 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80