#128Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#355Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#401ArcaEen meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
A multi-colored porcelain lamp with a sculpture of 2 birds of paradise. Wiring missing. Bottom signed, back marked Arca, Italy.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#53Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
A lidded vase in crackled earthenware and bronze with angels and mythological figures in the decor.No longer availableDim. h 42 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child.No longer availableDim. 50 x 37 x 21 cmEstimate: € 40 / 60