#409Een zandstenen Indische lantaarn.
A sandstone Indian lantern.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
#618Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. 78 x 51 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118HusqvarnaEen gietijzeren wanddeco shield met krijgstafereel in het reliëf
A cast iron wall decoration shield with a military scene in relief.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#64Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Heideken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso getiteld.
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#16Een notenhouten etagère met 4 verdiepen en 1 lade.
#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350