#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#231Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#308Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#267Karl PaldaEen lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#19Henry William CotmanPeriod: 1876-1938“The Cathedral, Antwerp”. Potloodtekening. Getiteld en gesigneerd. Diverse tentoonstellingen en uit bezit van de familie van de kunstenaar.
"The Cathedral, Antwerp". Pencil drawing. Titled and signed. Featured in various exhibitions and from the artist's family collection.No longer availableDim. 35 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#513Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
A three-piece copper fireplace set in eclectic style, comprising a clock and two five-armed candlesticks. German work.No longer availableDim. 60 x 37 x 18 cm (klok)Estimate: € 220 / 280 -
#310Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,84 g m: 57.Estimate: € 650 / 750