#15Een paar klassieke houten kandelaars.
#208Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.No longer availableDim. h 113 x Ø 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#615Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.No longer availableDim. 63 stuksEstimate: € 80 / 120 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#513Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
A three-piece copper fireplace set in eclectic style, comprising a clock and two five-armed candlesticks. German work.No longer availableDim. 60 x 37 x 18 cm (klok)Estimate: € 220 / 280 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 59 x 50 cmEstimate: € 60 / 80