#436Een klein bureautje met één deurtje en met bijpassende stoel. Met porseleinen inktpot.
#198“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#477Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Edgard WiethasePeriod: 1881-1965“Kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
“Paysage côtier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘37.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 360 / 380 -
“Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#80Omega De Ville QuartsEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).
Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse. (Roulette manquante).No longer availableDim. bruto: 19,35 gEstimate: € 150 / 200 -
#166Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 300 / 500