#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
#403
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#143Baccarat
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#1067Val St. Lambert
#1015
#423
#1078
#1011Val St. Lambert
#957
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700
#1002
Twee oude ingekleurde kaarten van Nieuwpoort.
#161
Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#901Teo
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
#416
Twee verschillende bijzetmeubeltjes van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Deux meubles d’appoint en bois de placage décorés d’incrustations.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#146
#754Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#341
Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
#1079
#741
#489
#467
Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50/60