Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van plazuid Gouda.
Gouda Z. Holland

Een grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.

A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.
Dim. h: 31 cm
SKU: 1804230013.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #434
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #503

    Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.

    A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.
    No longer available
    Dim. 60 x 21 50 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #87
    Schatz

    Een messing Schatz Royal Mariner scheepsklok met emaillen wijzerplaat en sleutel.

    A brass Schatz Royal Mariner ship's clock with enamel dial and key.
    No longer available
    Dim. Ø17cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #226

    Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.

    Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 98 x 85 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #227

    Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

    A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
    No longer available
    Dim. h 29 & 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #78

    “Parelhoen.” Art deco tinnen beeld op marmeren sokkel.

    “Guinea fowl.” Art deco pewter statue on marble base.
    No longer available
    Dim. h 16,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #245

    Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.

    A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #313
    Willy Vandersteen

    Een lot van 4 Suske & Wiske strips, vroege edities, met bijgevoegd De Zingende Aap van Jommeke en Het Lodderhoofd van Nero.

    A lot of 4 Suske & Wiske comics, early editions, with a Jommeke and Nero added.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

    A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More