Other lots in this auction
-
#270Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 2,90 ct. Et de dix saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 14,24 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#115Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300 / 400 -
#298Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#113Lot Franstalige stripverhalen. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#308Capodimonte“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#267“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#224Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#153Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
Quelques ammonites fossilisées en une fraction.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 220 / 300 -
#313Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Paul Van SolingenPeriod: °1944“Speeldoos”. Een metalen bord met beweegbare gekleurde magnetische elementen. In originele doos.
Boîte à jeu . Une enseigne en métal avec des éléments magnétiques colorés mobiles. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#265Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160 / 200

