Other lots in this auction
-
#292Amanda De Clercq
“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Portrait d'un Arabe . Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#17André Franquin e.a.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#9
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Personnage surréaliste . Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#251
Een schommelpaard van gelakt hout.
Un cheval à bascule en bois peint.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120/160 -
#100Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Quartz.No longer availableDim. bruto: 60 gEstimate: € 1400/1800 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
Une bronze main faisant le signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70/100 -
#264J.D. Molenaer
Twee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux tableaux. Navires dans le port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#369Goebel, Germany
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55/65 -
#26
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#20
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 150/200