#551Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#328Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#493Een Chinese wijze op ezel in Blanc de Chine.
#740Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
#579De Poortere“Geometrische compositie.” Lithografie. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition géométrique”. Une lithographie. Signature E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80