#724Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#704Een Chinees kleed van wol.
#184HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#249Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#496KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#459Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#676BachtiariEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#252Kazak CaucaseEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#472Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#279Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#656Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#566GabbehEen handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#299M. Van Blockland“Stilleven met bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#742Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Een Chinese reiziger van gesculpteerd hout. Herstellingen.
Voyageur chinois en bois sculpté. Réparations.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een lot mahoniehout, bestaande uit een kappersset, een sigarettendoos, een gesloten doosje met onbekende inhoud, een doosje met twee rotameters en een thermometer.
#213Een jongen en een meisje. Bronzen groep.
#300Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
#614Tilley“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#386Een armstoel van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er een gelijkaardig voetbankje aan toe.
Fauteuil en bois sculpté et patiné blanc de style Louis XVI. Nous ajoutons un repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 80 / 100