#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150 / 250
#768Een lot niet ingelijst grafisch werk:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Prent, gesigneerd en genummerd 15/500 buiten de plaat.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 26/3/99 buiten de plaat.* Idem. “Meisjesportret”. Monotype. Gesigneerd.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Gedichten met litho’s van Harry Dister. Kunstmap.* José Depoortere, dichter & Hugo Deprins, kunstschilder. “Een dunne muts”. Kunstmap op 250 exempla(..)
Lot d’estampes non encadrées:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Estampe, signée et numérotée 15/500 hors planche.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Litho en couleurs. Signée et datée 26/3/99 hors planche.* Idem. “Portrait de jeune fille”. Monotype. Signé.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Poèmes aux lithos de Harry Dister. Portefeuille.* José Depoortere, poète & Hugo Deprins, peintre. “Een dunne muts”. Portefeuille sur 250 exemplaires.* Louis Leyse(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#424Juliette“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372Boris O’Klein“Bal Tabarin”. Ingekleurde ets. Gesigneerd.
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#307CapodimonteEen kandelaar van wit en verguld porselein, versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf. Gemerkt.
Candélabre en porcelaine blanche et dorée décoré de fleurs polychromes en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#747Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
“Vue d’hiver”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 20 / 40