Similar lots by type
-
#819Bakoe, Azerbaijan
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Bakhtiar Saman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Isfahan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500 / 600 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25 / 40 -
#154Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 269 x 167 cmEstimate: € 400 / 500 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150 / 250 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150 / 250 -
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20 / 40 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Kashgai
Klein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40 / 80 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#199Daum, Nancy
Grote vaas van glaspasta met een geëtst en geëmailleerd decor van akeleien in rood en groen op grijsbruin veld. Obconische buik met vernauwing naar het voetstuk toe. Gemerkt Daum, Nancy met het Kruis van Lotharingen.
Grand vase en pâte de verre à décor à l’acide et émaillé d’ancolies en rouge et vert sur fond gris-brun. Panse obconique aux rétrécissements vers la base. Marque Daum, Nancy et la croix de Lorraine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 3000 / 5000 -
#158
Een siervaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine schilfer aan de rand.
Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#262Albert De Moen
“Hoevezicht te Averbode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Averbode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#248
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adam-stijl. Losse wasvangen. Sheffield, makersmerk AMWS.
Paire de candélabres en métal argenté de style Adam. Bobèches amovibles. Sheffield, marque AMWS.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501
Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146
Een mahoniehouten bureau in Regencystijl op wieltjes, met drie laden en een gevacheteerd blad. XIXe eeuw.
Bureau de style Regency en acajou. Trois tiroirs et tablette recouverte de vachette. Pieds sur roulettes en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40
Een 14 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en deux couleurs or 14 ct.No longer availableDim. 27,02 gEstimate: € 400 / 500 -
#469
“Portret met twee Oriëntaalse dames”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Chaibia’.
“Portrait de deux orientales”. Huile sur toile. Porte une signature Chaibia.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200 / 300 -
#552P. Mertens (?)
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. In de geest van Permeke. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Permeke. Signé.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein.
Lot de cinq assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60