Similar lots by type
-
#46Kashgai
Klein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40/80 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#189Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#216Isfahan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500/600 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150/250 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25/40 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#819Bakoe, Azerbaijan
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80/120 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200 -
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#236Bakhtiar Saman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400/600 -
#154Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 269 x 167 cmEstimate: € 400/500 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#56Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30/50 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#29Achille LammensPeriod: 1888-1969
“Boerenkar bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
“Chariot de fermier au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#726
Twee bedden van mahoniehout- en wortelfineer in classicistische stijl. Tijdperk Victoria.
Deux lits en placage d’acajou et de ronce de style classique. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 108 cmEstimate: € 80/120 -
#712Jan Van Baelen
“Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons et poules dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#375
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende oorbellen.
Collier aux maillons en or blanc et jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 35,46 gEstimate: € 750/850 -
#359Ronchetti, London
Een Victoriaanse barometer in kast van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk.
Baromètre anglais d’époque Victoria. Placage d’acajou incrusté.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 250/350 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#788Val St. Lambert
Een karaf met zes borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et six gouttes en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#152Carl L. F. BeckerPeriod: 1820 - 1900
Twee reliëfplaquettes met boerentaferelen van kalksteen. Gesigneerd en één gedateerd 1899.
Deux plaquettes en relief en terre de pipe aux scènes de campagne. Signées et un exemplaire daté 1899.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 150/200 -
#450
Een Keizer en Keizerin en een berglandschap. Drie Chinese scrolls, gemengde techniek, gouache en aquarel op papier.
Empereur et Impératrice dans un paysage des montagnes. Trois scrolls chinois en technique mixte, gouache et aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#541
Lange Chinese scroll met personages.
Long rouleau chinois avec des personnages.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#292
“Dorpszicht met hooimijten”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de village aux mules de foin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 84 x 89 cmEstimate: € 60/100