Similar lots by type
-
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40 / 80 -
#809Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#69Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30 / 50 -
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 322 x 230 cmEstimate: € 180 / 240 -
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20 / 40 -
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150 / 250 -
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500 / 600 -
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150 / 250 -
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30 / 50 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 269 x 167 cmEstimate: € 400 / 500 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25 / 40 -
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30 / 50 -
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#188Een zilveren schenkkan met een gedreven vegetaal decor. 835‰.
Verseuse en argent à décor repoussé de plantes stylisées. 835‰.No longer availableDim. 732,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#758Een hoogreliëfje van pijpaarde met een beeltenis van Maria Heilig Hart.
Haut relief en terre de pipe représentant la Sacré Coeur de Marie.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een antiek handgeknoopt Meshedtapijt. Slijtage.
Tapis Meched ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 190 x 143 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Baron“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#703Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#299Em. Peeters“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130 / 150 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#157Een bronzen putto met een spiegel in de vorm van een mandoline op een marmeren sokkel.
Putto en bronze avec miroir en forme de mandoline. Sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor in de geest van Lodewijk XVI. Onderaan gemerkt ‘Paris’.
Vase couvert de style Louis XVI en porcelaine polychrome et dorée. Décor d’un bouquet de fleurs peint à la main dans une cartouche. Fond rouge bourgogne. Marque Paris sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 230 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140

