Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

Carpette persane en laine et coton. Noué main.
Dim. 221 x 141 cm
SKU: 2709160616.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #622

    Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.

    Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Petite carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 148 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.

    Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #796

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 353 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76
    Mori Bochara

    Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.
    No longer available
    Dim. 194 x 268 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #827

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 355 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 241 x 172 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #586
    Mori

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 119 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.
    No longer available
    Dim. 246 x 126 & 180 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 165 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #406

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.
    No longer available
    Dim. 121 x 88 & 150 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 5à
  • #790

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #386

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 290 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #594

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 127 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #727

    Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.

    Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #434
    Dana Puchnarova

    “Left - Kryptogram”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 1962 en genummerd 3/6 buiten de plaat.

    “Left - Kryptogram”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1962 et numérotée 3/6 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een Siam robijn van ± 4,10 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un rubis de Siam de ± 4,10 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #759

    Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster in barokke stijl.

    Miroir en bois doré et plâtre de style baroque.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499
    Jozef Mees
    Period: 1898-1987

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    “Composition”. Litho. Signée et E.A. Hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #774

    Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

    Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20°0 / 240
  • #539
    Stefan Caltia
    Period: °1942

    “Oglinda (de spiegel)”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1992 en genummerd 8/20 buiten de plaat.

    “Oglinda (le miroir)”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1992 et numérotée 8/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    “Alpenmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.

    “Lac dans les Alpes”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 42,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #668

    Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.

    Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More