#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
#446MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80 / 120
#712Nicolas Eckman“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Jozef Cantré“Ed. Anseele”. Bronzen buste. Niet gesigneerd.
#536Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.
Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Jean-Léon DesmetPeriod: °1943“Profiel”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#791Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
#106Een kersenhouten vitrinekast in Lodewijk XVI-inspiratie met vier deuren.
#202Ion TuculescuPeriod: 1910 - 1962“Amprente pe covor (afdrukken op het tapijt)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1961.
“Amprente pe covor (impressions sur le tapis)”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1961.No longer availableDim. 100 x 81 cmEstimate: € 20000 / 30000 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#535Een buffetkast met opzet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren onder laden en bovenaan twee deuren langs een centrale gevitreerde deur.
Buffet à deux corps de style Louis XV, le bas à trois portes pleines en dessous de tiroirs et le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 250 / 400 -
Vase balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré d’oiseaux sur une branche fleurie.No longer availableEstimate: € 180 / 200