#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#293
#1112
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#706
#456
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200 / 220
#881Lladro
Drie beeldjes van polychroom biscuit. Onderaan gemerkt.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#970
#323
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1923 & 1924.
“L’album de la guerre”. Tome I & II. Ed. L’illustration. Paris, 1923 & 1924.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#745Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#835
Een kobaltblauwe vaas met deksel. Duits werk.
#878
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
#760Junghans Automatic
Een herenhorloge van roestvrij staal.
#298
Een handgeschilderd miniatuur in vergulde kader.
Miniature peinte à la main dans un cadre doré.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1083
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
#147
Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#296
Commode de style Louis XV en placage de noyer. Deux tiroirs en accolade et montures en cuivres.No longer availableDim. L. 120 cmEstimate: € 200 / 300