Similar lots by type
-
#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.No longer availableDim. 121 x 88 & 150 x 105 cmEstimate: € 30 / 5à -
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 266 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240 / 360 -
#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 127 cmEstimate: € 60 / 80 -
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 270 -
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 241 x 172 cmEstimate: € 20 / 40 -
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 119 x 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 165 cmEstimate: € 20 / 40 -
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400 / 600 -
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#588Een z.g. stamschaaltje van Chinees porselein met een decor van gestileerde vissen. Onderaan gemerkt.
Petit bol à haut pied en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#279Twee Franse spotprenten en een gravure met paarden van Léon Danchin in drie sober ingelegde houten kaders in Charles X-stijl.
Deux caricatures françaises et une gravure aux chevaux par Léon Danchin. Encadrées sobrement dans des cadres de style Charles X.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#240Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een saffier van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#409Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#608Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#387Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Paire de candélabres d’église de style baroque en laiton.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#492Een Chinees juwelenkabinetje met plaquettes van gesculpteerd jade.
Petit cabinet à bijoux chinois aux plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#159Senneh Melayer. Een antiek Oosters karpet. Handgeknoopt.
Senneh Melayer. Carpette d’Orient ancienne. Nouée main.No longer availableDim. 195 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#575Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Table en chêne à allonges. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 80 / 120

