Similar lots by type
-
#74Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 121 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260DozarEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 140 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#255AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.
Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.No longer availableDim. 163 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#282Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#358TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280 -
#265Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. x 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314Indo-KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 197 x 123 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238Gaspard De WitPeriod: 1892-1971“Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
“Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.No longer availableDim. 171 x 122 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#417Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120 / 200 -
#124Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#329Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#285DozarEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#324Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334HamadanEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#330Leo Jordaens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#245Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#49Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#368Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50 / 80 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#231“Vishandelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchant de poissons". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#287Een messingen haardstel in empirestijl.
Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#75Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,50 ct. et un rubis central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 400 / 500

