#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#809Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80 / 120
#537Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Met houten staander.
Vase balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een rechthoekige eiken tafel met vier poten in H-verbinding. XIXde eeuw.
Table rectangulaire en chêne. Quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. L 166 cmEstimate: € 100 / 150 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#377Boch Frères KeramisEen aardewerken servies. Model “Dordrecht”. Onderaan gemerkt.
Service en faïence. Modèle “Dordrecht”. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#646Een gefineerde vitrinekast in transitionstijl, versierd met inlegwerk.
Vitrine de style transition en bois de placage. Marqueterie.No longer availableDim. h: 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#824Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
#128Een tabakspot van blauwgeglazuurd aardewerk met een koperen deksel.
#40Een 14 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#94W. Courtens“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.
Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120