Similar lots by type
-
#438
Een klein Afrikaans houten maskertje, getooid met een mannetje.
Un petit masque africain en bois décoré d’un petit homme.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437
Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457
Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#731
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#532
Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559
“Compositie met vlakken”. Een houten kunstwerk. Draagt een handtekening op de verso ‘Nicholson’.
“Composition avec parties”. Une oeuvre en bois. Porte une signature ‘Nicholson’ au verso.No longer availableDim. 26 x 57 cmEstimate: € 150 / 180 -
#448
Verguld en gelakt paneel met personages. China, XIXde eeuw.
Un panneau argenté et doré de personnages. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#650
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#311
Een kolompendule van zwartgelakt hout met verguld bronsbeslag. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois laqué noir et montures en bronze doré. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#431
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild.
Un masque africain, en tortue.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#439Benard direxit
“Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Een serie van zes gravures m.b.t. de diamantbewerking.
”Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Une série de six gravures en relation avec la diamanterie.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100 / 180 -
#156
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#351
Een lot kunstboeken bestaande uit 7 boeken over Eugeen van Mieghem en één over Dirk Baksteen.
Un lot de livres d’Art comprenant sept livres traitant sur Eugeen van Mieghem et un autre livre sur Dirk Baksteen.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
#693
Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426
Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.
Deux socles en bois asiatiques.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#781
Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120