Similar lots by type
-
#40
Vier verschillende halssnoeren en een hanger van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Quatre colliers et un pendentif en ivoire sculpté. Travail africain, début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#633
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#35
Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#539
Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Suite de quatre portraits miniatures peints à la main. Cadres en ivoire.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 120/200 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#591Monyele
Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#747
Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1075
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#677
Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#667
Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.
Deux sages chinois en os sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#903
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#1105
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#732
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#668
Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200/240 -
#309
Een paar familiefoto’s in deels vergulde barokke lijsten. Buitenmaat: 70 x 57 cm. (één zonder glas).
Paire de photos de famille dans des cadres baroques partiellement dorés. Taille extérieure: 70 x 57 cm. Un sans verre.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#736Iran
Een handgeknoopt karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#1083
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Une batterie de huit pots de cuisine en formats différents. Un couvercle est manquant.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#531
Een cloisonné staanlamp.
Lampadaire en cloisonné.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#106
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableDim. 130 x 116 cmEstimate: € 120/180 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
Une sonnette en fonte, décoration de vache.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180