Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Val St. Lambert

Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.

Une carafe et un chandelier en cristal.
SKU: 1403171005.
Category: Kristal.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #1005
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #247
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #412
    Val St. Lambert

    Een paar vazen met koperen montuur, een vaas op voet en een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa.

    Un ensemble de vases avec monture en cuivre, un vase sur pied, le tout en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 39, 31 & 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1071
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #398
    Val St. Lambert

    Een ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.

    Seau à glaçons en cristal taillé incolore avec monture dorée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #397
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa.

    Vase en cristal, coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #788
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #804

    Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.

    Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #844

    Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #838

    Een vaas op voet van kleurloos en mauve kristal.

    Vase sur pied en cristal partiellement coloré mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1098

    Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.

    Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1080

    Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.

    Lot de vases divers en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1069

    Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer

    Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #991

    Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.

    Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #17

    Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.

    Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1095

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.

    Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #815

    Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.

    Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #218
    Lalique, France

    Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #1060

    Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.

    Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #880

    Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.

    Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #794

    Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.

    Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #408

    Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #805

    Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

    Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #744

    Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.

    Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #404

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.

    Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #669

    “Stilleven met tol”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Roni (?).

    “Nature morte à la toupie”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roni (?).
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1127

    Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #553

    Een dekseldoosje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een konijntje en versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une petite boîte en porcelaine chinoise en forme de lapin, multicolore et à la décoration fleurie. Marquée en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #457

    Een grote dekselvaas van Imari-porselein, bovenaan versierd met een tempelleeuw.

    Grand vase couvert en porcelaine d’Imari, surmonté d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #396

    Een kuipfauteuil van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.

    Fauteuil en chêne sculpté au dossier canné.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #170

    Een paar famille noire vazen van Chinees porselein. Met een polychroom decor van kemphanen en bloemen. Onderaan dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille noire de coqs et de fleurs. Sous la base marque de dynastie de Kangxi entourée de deux cercles concentriques en bleu sous couverte.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #472

    Een opiumflesje van ivoor en koper, versierd met een vogel en een davidster.

    Flacon à opium en ivoire et cuivre décoré d’un oiseau et d’une étoile de David.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #550
    China

    Twee verschillende geluksamuletten van zilver bezet met half edelstenen. Gekocht aan de voet van de Chinese muur in 1980.

    Deux amulettes de bonheur en argent serties de pierres sémi-précieuses. Achetées au pied du Grand Mur en 1980.
    No longer available
    Dim. Bruto: 190,96 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #168

    Een studie voor een vrouwenhoofd van terracotta. Atelier Blickx, Mechelen.

    Etude d’une tête de femme en terre cuite. Atelier Blickx, Malines.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #532

    “Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.

    “Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #333

    “Le Jockey club - Paris”. Een oude verrekijker in hoes.

    “Le Jockey Club - Paris”. Ancienne paire de lunettes de théâtre dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #573

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een bloem.

    Une coupelle à eau en forme de fleur en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More